INSPIRACE

V průběhu let, kdy jsem cestovala, hledala a dávala dohromady různé studijní zdroje, učitele a praxe, jsem nashromáždila kontakty a odkazy, kde najít informace k hlubšímu studiu jógy, tantry, sanskrtu, védské i nevédské recitace textů, ale i kontakty na dobré učitele tradičního indického umění a kvalitní indické astrology. Proto jsem vytvořila tuhle stránku, kde jsem (i) chtěla utřídit poznámky z různých zdrojů přehledně na jednom místě, a (ii) sdílet tyto kontakty a odkazy s ostatními, kterým by to mohlo pomoci tak, jako to pomohlo a pomáhá mně. Doufám proto, že vám to bude užitečné a bude vás to inspirovat k hlubšímu studiu.


ORGANIZAČNĚ:
Uvádím zde pouze učitele a zdroje, které mám dobře prověřené a jež považuji za natolik kvalitní, že bych je doporučila i ostatním. Tento výčet však není konečný a je přirozeně stále ve vývoji. Samozřejmě také není zdaleka vyčerpávající. Je však založen na mé osobní zkušenosti. 

Na každé záložce jsou odkazy seřazeny od obecného k speciálnímu, tj. očekávám, že většinu lidí zaujmou odkazy na prvních místech a ke konci jsou informace spíše pro fajnšmekry 🙂 

Zdroje v češtině hledejte přes „ctrl+F“ + „čeština“. 


Ať vám tato stránka dobře poslouží a inspiruje vás 🙂