Soukromé lekce jógy

Učím: ásany, pránájámu (včetně pokročilých technik s bandhami), jóga nidru, recitaci sanskrtských textů a manter, neti a další očistné jógové techniky

Soukromé lekce jsou super, když:

  • Máte zdravotní potíže,
  • Potřebujete konzultaci,
  • Čas a místo veřejných lekcí vám nevyhovuje,
  • Chcete jít víc do hloubky,
  • Chcete praktikovat v malé skupince přátel/rodiny/kolegů,
  • Nebo jednoduše chcete individuální přístup, který vám bude ušitý na míru.

Je to úžasná příležitost získat jógovou sekvenci na míru, kterou člověk může praktikovat i doma (lze nakombinovat jógové pozice, relaxační dechové a koncentrační techniky), nebo se chcete ponořit do hloubky vaší praxe a dělat rychlejší pokroky, než je možné na veřejných lekcích.

Můžete přicházet denně, týdně nebo náhodně jednou za čas, kdy se vám to bude hodit (za předpokladu, že máte vlastní domácí praxi nebo mezitím chodíte na veřejné jógové lekce).

Dejte každému dni šanci být tím nejkrásnějším dnem vašeho života

Veřejné lekce jógy

Úterý

Kurz: Prána vašja jóga

18.00 - 19.30 Yoga Shala Karlín
7. 1. - 31. 3. 2020

Středa

Kurz: Pránájáma aneb umění dechu

19.10 - 20.10 Yoga Shala Karlín 8. 1. - 25. 3. 2020​

Vysvětlivky k lekcím jógy: 

Prána vašja: učena individuálně v rámci skupiny tak, aby byla praxe přizpůsobena co nejefektivněji potřebám každého praktikanta. Proto vedle sebe na jedné lekci mohou cvičit začátečníci s pokročilými a praxe může být upravena také pro lidi se zdravotními potížemi. Všechny úrovně pokročilosti vítány.

Pránájáma: tady se zase vůbec necvičí, ale děláme relaxační dechové techniky, které mohou vést až do stavu meditace. Učeno individuálně, tj. každý dělá svoji sestavu podle své momentální kapacity. Proto jsou všechny úrovně pokročilosti vítány (zdravotní potíže ani těhotenství nejsou překážkou, ale je potřeba mě informovat předem, abych uzpůsobila praxi na míru). Na pránájámě bych chtěla také občas přidat další jógové techniky, které se na lekce ásan nehodí – např. jóga nidra, trátaka, mantra džapa, základní meditační techniky apod. Ať máme ucelenější obrázek o józe, tak jak byla tradičně zamýšlena a praktikována : – ) 

Kurzy na leden - březen 2020 se konají v tomto studiu:

Křižíkova 16, 186 00 Karlín, Praha 8
+420 777 262 840
www.yogashala.cz