Soukromé lekce jógy

Soukromé lekce jsou super, když:

  • Máte zdravotní potíže,
  • Potřebujete konzultaci,
  • Čas veřejných lekcí vám nevyhovuje,
  • Chcete se naučit techniky, které se nehodí do skupinové výuky,
  • Chcete praktikovat v malé skupince přátel/rodiny/kolegů,
  • Nebo jednoduše chcete individuální přístup, který vám bude ušitý na míru.

Je to úžasná příležitost získat jógovou sekvenci na míru, kterou člověk může praktikovat i doma (lze nakombinovat jógové pozice, relaxační dechové a koncentrační techniky), nebo se chcete ponořit do hloubky vaší praxe a dělat rychlejší pokroky, než je možné na veřejných lekcích.

Můžete přicházet denně, týdně nebo náhodně jednou za čas, kdy se vám to bude hodit (za předpokladu, že máte vlastní domácí praxi nebo mezitím chodíte na veřejné jógové lekce).

Dejte každému dni šanci být tím nejkrásnějším dnem vašeho života

Veřejné lekce jógy

Úterý

Prána vašja jóga

18.00 - 19.30
Yoga Shala Karlín

Středa

Jógová dílna

17.30 - 19.00 Yoga Shala Karlín

Pránájáma

19.10 - 20.10 Yoga Shala Karlín

Čtvrtek

Prána vašja jóga

18.00 - 19.30
Yoga Shala Karlín

Vysvětlivky k lekcím jógy: 

Prána vašja: učena individuálně v rámci skupiny tak, aby byla praxe přizpůsobena co nejefektivněji potřebám každého praktikanta. Proto vedle sebe na jedné lekci mohou cvičit začátečníci s pokročilými a praxe může být upravena také pro lidi se zdravotními potížemi. Všechny úrovně pokročilosti vítány.

Jógová dílna: polo-vedená lekce, kde si hravým způsobem vyzkoušíme pozice, které se na běžných lekcích nedělají a jdeme mnohem více do hloubky a do detailu.

Pránájáma: tady se zase vůbec necvičí, ale děláme relaxační dechové techniky, které mohou vést až do stavu meditace. Učeno individuálně, tj. každý dělá svoji sestavu podle své momentální kapacity. Proto jsou všechny úrovně pokročilosti vítány. Na pránájámě bych chtěla také občas přidat další jógové techniky, které se na lekce ásan nehodí – např. jóga nidra, trátaka, mantra džapa, základní meditační techniky apod. Ať máme ucelenější obrázek o józe, tak jak byla tradičně zamýšlena a praktikována : – )

Jógové studio, kde mě můžete najít:

Křižíkova 16, 186 00 Karlín, Praha 8
+420 777 262 840
www.yogashala.cz

POZNÁMKA:

Max. kapacita pro lekce ásan: 8, na pránájámu: 10, min. na lekci: 3 lidé s rezervací. Prosím, přihlašujte se na lekce předem online. Prosím, zrušte svoji rezervaci nejpozději 2 hodiny před začátkem lekce, pokud nemůžete přijítrezervačním systému. Děkujeme za pochopení