Here are reviews of my yoga students from Prague, the Czech Republic (in Czech; English translation will follow soon): 

“Jana je skvělá, inspirativní učitelka jógy. Její pozitivní přístup a nadšení pro jógu jsou nakažlivé. Jana jógou žije a je schopná své nadšení pro věc přenést i na své studenty. Všem účastníkům svých kurzů se věnuje s maximální pozorností a ohledem na jejich individuální potřeby a fyzické možnosti. Tím, že hodiny nebyly čistě jen o cvičení, ale byly proloženy vysvětlením názvů jednotlivých pozic, příběhů, které se k nim váží i základní jógovou filozofií, dostaly jiný daleko komplexnější rozměr. Člověk pak pochopí, že jóga není jen cvičení, ale mnohem víc a je pak už na každém z nás, do jaké hloubky se jí chce věnovat.
 Všechny hodiny se nesly v přátelské atmosféře, kdy člověk zklidnil mysl po náročném pracovním dni, protáhl ztuhlé tělo a mohl se pobavit a zasmát se skvělými lidmi :-)”

Lenka

“Jana je ta nejlepší učitelka jógy, jakou jsem měla možnost doposud poznat. Její kurzy hatha jógy navštěvuji již téměř jeden rok a jsem mimořádně spokojená. Hodiny jsou vedeny s ohledem na (zdravotní, časové) potřeby účastníků. Její přístup je vysoce individuální i vzhledem k stanovení maximálního počtu účastníků na lekcích. Asány a sestavy, které společně cvičíme, mi pomáhají překonat zdravotní negativa mého sedavého zaměstnání. Jana má kromě praktických zkušeností rovněž entusiasmus, je pozitivně naladěná a inspirovala mě i k domácímu dennímu cvičení jógy. Jsem jí vděčná, že jsem znovuobjevila jógu.”

Helena

“Navstivila jsem jiz nekolik jogovych studii a vystridala nekolik jogovych ucitelu, ale az po lekcich s Janou me joga nadchla a stala se neodmyslitelnou soucasti meho zivota. Jana totiz neni typicky cesky studiovy ucitel, po nekolika minutach Vas svym nadsenim uplne pohlti a nepusti :)) Jeji domaci lekce jsou velice intenzivni a krome vystridani mnoha asan se dozvite i spoustu informaci o historii jogy a naucite se uzasna uklidnujici dechova cviceni, ktera jsou v alespon mem uspechanem zivote k nezaplaceni. Jogova sestava (u hatha jogy), kterou Jana vyucuje, je velice vyrovnana – co se tyce protazeni a posileni jednolivych casti tela. Ja jsem se konecne po dlouhych letech zbavila bolesti zad a hlavy (tedy kdyz cvicim) :)) U Jany si take velice cenim jejiho osobniho pristupu, upravovani v jednotlivych pozicich a nekonecne znalosti samotne jogy. Temer ke kazde pozici vam rekne nejaky kratky pribeh nebo alespon vysvetli, proc se tak jmenuje… a po roce cviceni opravdu pochopite, proc se ta pozice jmenuje nohy na usi a podobne :))) Jestli premyslite, zda s jogou zacit, tak s Janou ziskate trpeliveho a zkuseneho ucitele, ktery vsechno dukladne vysvetli, neustale chvali a podporuje vas. Pokud jste jiz zkusenejsi, tak zase zjistite, ze moznosti jsou opravdu nekonecne a jde jen o to chtit se posunout. Kdyz bilancuji, tak jsem sama prekvapena, jak jsem se za rok cviceni (a ne vzdy pravidelneho) posunula a to jen diky teto pozitivni a vzdy prijemne naladene bytosti. Dekuju, Jani.”

Lucie